Jak zrobić dolne brzucha Crunches

Brzuch crunches są jednym z najlepszych procedur ćwiczeń, które pomogą Ci schudnąć, ale trzeba wykonać brzuch crunch poprawnie, aby uzyskać najlepsze korzyści z brzucha crunches.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest to, że jak zrobić dolne brzucha crunches prawidłowo. Być może zastanawiasz się, że dlaczego jest to konieczne, aby znać właściwy sposób wykonywania crunches brzucha?

Cóż, to dlatego, że jeśli wykonasz brzucha crunches w niewłaściwy sposób, to nie zapewni żadnych korzyści dla Ciebie. W rzeczywistości, będzie to nawet utrudniać wydajność i będziesz czuć ból w dolnej części pleców.

Oto przewodnik krok po kroku, abyś wiedział, jak wykonywać dolne brzuszne crunches.

Połóż się na podłodze z ramionami wyciągniętymi przed sobą. Umieść dłonie pod barkami, a łokcie powinny być zgięte w kącie 90 stopni.

Zrób wdech i unieś głowę, szyję i klatkę piersiową z podłogi. Teraz wyprostuj nogi tak bardzo, jak tylko możesz, nie wykonując żadnego ruchu w plecach. Trzymaj swój abs napięty i rób wdech podczas podnoszenia ciała.

Utrzymaj tę pozycję przez 2 do 3 sekund.

Zrób wydech i powoli opuść ciało, aż górna część ciała dotknie podłogi.

Zrób to 15 do 20 razy, odpocznij przez 2 do 3 minut, a następnie powtórz.

Wnioski:

Dolne brzuszne crunches są jedną z najlepszych rutynowych ćwiczeń, które mogą spalić tłuszcz z brzucha, ale musisz wykonywać brzuszki poprawnie, aby uzyskać najlepsze korzyści z brzusznych crunches. Praktykując to ćwiczenie regularnie, zaczniesz tracić wagę z brzucha.