Pomysły na nazwanie jedzenia na imprezę

Jeśli chodzi o nazywanie jedzenia na imprezę, pierwszą rzeczą, która przyjdzie ci do głowy, jest to, że co nazwiesz i zrobisz to? Cóż, nie zamierzam powiedzieć ci, jak nazwać swoje jedzenie, ale zamierzam powiedzieć ci, że nazewnictwo jest jedną z ważnych części żywności.

Najlepszą częścią jedzenia jest nazwa, ale niektóre nazwy nie są atrakcyjne, a niektóre nazwy nie są odpowiednie do użycia na imprezie.

Jeśli nie znasz właściwej nazwy dla swojego jedzenia, to nie sądzę, że zrobi ono na kimś wrażenie. Kiedy nadajesz nazwę potrawie, musisz mieć pomysł na nazwę.

Na przykład, jeśli nadajesz nazwę tortowi na przyjęcie urodzinowe to musisz mieć taką samą datę urodzin swojego gościa, a jeśli nadajesz nazwę tortowi na przyjęcie weselne to musisz mieć datę ślubu pary.

Jeśli nie masz pomysłu na nazwę, wtedy powinieneś pójść na przypadkową nazwę. Nie musisz wybierać czegoś specjalnego lub wyjątkowego, ale możesz wybrać coś zabawnego lub nietypowego.

Oto kilka pomysłów na jedzenie na imprezę imieninową, które sprawią, że Twoi goście będą zaskoczeni.

Pizza Rolls

Jeśli zamierzasz nazwać pizzę na przyjęcie urodzinowe to musisz nazwać ją Pizza Rolls. Będzie to najlepszy pomysł, ponieważ będzie łatwy do wykonania, a większość dzieci lubi bułki do pizzy.

Możesz nazwać swoje bułki w zależności od rozmiaru. Możesz więc nazwać je 1, 2, 3 i tak dalej. Możesz użyć dowolnego koloru do nadzienia i możesz użyć dowolnego kształtu do bułki.

Ciasto Trufle

Jeśli zamierzasz nazwać swoje trufle tortowe na przyjęcie urodzinowe, to musisz je nazwać zgodnie z liczbą składników, których użyjesz do wykonania trufli. Możesz nazwać je 1, 2, 3 i tak dalej.

Jeśli chcesz wprawić swoich gości w zdumienie, wtedy możesz nazwać je zgodnie ze składnikami, których użyjesz do tortu. Na przykład, jeśli masz zamiar zrobić ciasto czekoladowe to możesz nazwać je truflami czekoladowymi, jeśli masz zamiar zrobić ciasto truskawkowe to możesz nazwać je truflami truskawkowymi, i tak dalej.

Ryż z nazwą

Ryż jest jednym z najbardziej popularnych pokarmów, więc można nazwać swój ryż na imprezę. Tak więc, można nazwać go jako ryż partii, ryż ciasto partii, ryż pudding partii i tak dalej.

Nazwane Jello

Jello to galaretka, która powstaje przez zmieszanie żelatyny z zimną wodą. Możesz nazwać swoją galaretkę na imprezę i możesz ją nazwać zgodnie ze swoją kreatywnością. Na przykład możesz nazwać ją galaretką urodzinową, galaretką ślubną, galaretką rocznicową i tak dalej.

Sernik z nazwą

Sernik jest jednym z najbardziej popularnych deserów, więc można go nazwać na imprezę. Możesz go nazwać jako sernik partia, sernik babeczka partia i tak dalej.