10 Skutecznych sposobów, aby zwiększyć swoją siłę brzucha

Większość ludzi chce schudnąć, ale problem polega na tym, że nie wiedzą, jak stracić tłuszcz z brzucha i nie znają najlepszych ćwiczeń, aby spalić brzuch.

Jest wiele osób, które chcą schudnąć, ale mają duży i ciężki brzuch. Nie chcę dużo mówić o powodach posiadania dużego brzucha, ale jest to spowodowane brakiem siły brzucha.

Zobaczmy listę najlepszych ćwiczeń, aby zwiększyć siłę brzucha:

1. Plank:

Plank to ćwiczenie, w którym leżysz płasko na ziemi i podnosisz klatkę piersiową, aby twoje ciało tworzyło linię prostą. Kiedy robisz plank, staraj się utrzymać ramiona prosto i przytrzymaj je przez 30 sekund.

2. Side plank:

Jest to najbardziej skuteczne i proste ćwiczenie do budowania siły brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz nogi i klatkę piersiową tak, aby twoje ciało tworzyło linię prostą. Utrzymaj to przez 30 sekund.

3. Podciąganie się:

Jest to ćwiczenie zwiększające siłę mięśni obszaru brzucha. Kładziesz się i trzymasz drążek nad swoim ciałem. Następnie pociągnij go w kierunku swojego ciała i przytrzymaj przez 30 sekund.

4. Side plank z uniesieniem nogi:

Jest to jedna z najbardziej skutecznych i prostych rutyn treningowych do utraty tłuszczu z brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz nogi i swoje ciało, aż utworzy linię prostą. Następnie trzymaj nogi w górze i przytrzymaj przez 30 sekund.

5. Crunches:

Jest to jedno z najbardziej znanych i skutecznych ćwiczeń na utratę tłuszczu z brzucha. Usiądź na podłodze i podnieś górną część ciała, a następnie dotknij palców u nóg i z powrotem. Powtórz to ćwiczenie przez kilka razy.

6. Side plank z unoszeniem nóg:

Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha. Połóż się na podłodze i podnieś lewy bok tak, aby twoje ciało tworzyło linię prostą. Następnie trzymaj nogi uniesione i wytrzymaj przez 30 sekund.

7. Push ups:

Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń do utraty tłuszczu z brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz swoje ciało tak, że tworzysz linię prostą. Następnie popchnij swoje ciało w górę, aż dotknie podłogi i przytrzymaj przez 30 sekund.

8. Crunch:

Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz swoje ciało, aż utworzysz linię prostą. Następnie dotknij palców u stóp i podnieś swoje ciało. Wytrzymaj w ten sposób przez 30 sekund.

9. Wspinaczki górskie:

Jest to jedno z najbardziej skutecznych i prostych ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz swoje ciało, aż utworzy linię prostą. Następnie trzymaj nogi uniesione do góry i przytrzymaj przez 30 sekund.

10. Podnoszenie nóg:

Jest to jedno z najbardziej skutecznych ćwiczeń na spalanie tłuszczu z brzucha. Leżysz na podłodze i podnosisz nogi i ciało, aż utworzy linię prostą. Następnie przytrzymaj to przez 30 sekund.